 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CMJ206T32.768KDZFT)
Citizen Finetech Miyota CMJ206T32.768KDZFT
PartNo:
CMJ206T32.768KDZFT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 19589
Request Qty:
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:MA-506
Type:MHz Crystal
Frequency:24MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±50ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):40 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SOJ, 2.60mm pitch
Size / Dimension:0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Height:0.181" (4.60mm)