 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CS325S-12.000MABJT)
Citizen Finetech Miyota CS325S-12.000MABJT
PartNo:
CS325S-12.000MABJT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 18443
Request Qty:
Description: CRYSTAL 12MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:403
Type:MHz Crystal
Frequency:26MHz
Frequency Stability:±10ppm
Frequency Tolerance:±10ppm
Load Capacitance:10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height:0.031" (0.80mm)