 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CM415-32.768KDZCT)
Citizen Finetech Miyota CM415-32.768KDZCT
PartNo:
CM415-32.768KDZCT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 17185
Request Qty:
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 9PF SMD
Product Information:
Packaging:Tape & Reel (TR) Alternate Packaging
Series:HCM49
Type:MHz Crystal
Frequency:10MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):80 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-10°C ~ 60°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:HC49/US
Size / Dimension:0.449" L x 0.190" W (11.40mm x 4.83mm)
Height:0.169" (4.30mm)