 All Product > other > EPSON  (FA-238 25.0000MB-K3)
EPSON FA-238 25.0000MB-K3
PartNo:
FA-238 25.0000MB-K3
Manufacturers: EPSON
Qty: 11538
Request Qty:
Description: CRYSTAL 25MHZ 10PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:405
Type:MHz Crystal
Frequency:12MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):80 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height:0.041" (1.05mm)