 All Product > other > EPSON  (MA-505 24.5760M-C0)
EPSON MA-505 24.5760M-C0
PartNo:
MA-505 24.5760M-C0
Manufacturers: EPSON
Qty: 10486
Request Qty:
Description: CRYSTAL 24.576MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:405
Type:MHz Crystal
Frequency:25MHz
Frequency Stability:±10ppm
Frequency Tolerance:±10ppm
Load Capacitance:10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height:0.041" (1.05mm)