 All Product > other > EPSON  (FA-128 24.0000MF10Z-W3)
EPSON FA-128 24.0000MF10Z-W3
PartNo:
FA-128 24.0000MF10Z-W3
Manufacturers: EPSON
Qty: 10280
Request Qty:
Description: CRYSTAL 24MHZ 12PF SMD
Product Information:
Packaging:Tape & Reel (TR) Alternate Packaging
Series:FSMLF
Type:kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency:32.768kHz
Frequency Stability:-
Frequency Tolerance:±20ppm
Load Capacitance:12.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 kOhm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SOJ, 2.29mm pitch
Size / Dimension:0.410" L x 0.160" W (10.41mm x 4.06mm)
Height:0.140" (3.56mm)