 All Product > other > EPSON  (MA-306 18.4320M-C0:ROHS)
EPSON MA-306 18.4320M-C0:ROHS
PartNo:
MA-306 18.4320M-C0:ROHS
Manufacturers: EPSON
Qty: 8059
Request Qty:
Description: CRYSTAL 18.432MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:ST3215SB, Kyocera
Type:kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency:32.768kHz
Frequency Stability:-
Frequency Tolerance:±20ppm
Load Capacitance:12.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance):70 kOhm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD
Size / Dimension:0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Height:0.035" (0.90mm)