 All Product > other > EPSON  (FA-128 40.0000MF10Z-K3)
EPSON FA-128 40.0000MF10Z-K3
PartNo:
FA-128 40.0000MF10Z-K3
Manufacturers: EPSON
Qty: 7919
Request Qty:
Description: CRYSTAL 40MHZ 10PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:CS325S
Type:MHz Crystal
Frequency:32MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-10°C ~ 60°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height:0.028" (0.70mm)