 All Product > other > EPSON  (C-2 77.5000K-P)
EPSON C-2 77.5000K-P
PartNo:
C-2 77.5000K-P
Manufacturers: EPSON
Qty: 7796
Request Qty:
Description: CRYSTAL 77.5KHZ 11PF THRU
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:ABM3C
Type:MHz Crystal
Frequency:10MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height:0.051" (1.30mm)