 All Product > other > EPSON  (MA-506 24.0000M-C0:ROHS)
EPSON MA-506 24.0000M-C0:ROHS
PartNo:
MA-506 24.0000M-C0:ROHS
Manufacturers: EPSON
Qty: 5924
Request Qty:
Description: CRYSTAL 24MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:FPXLF
Type:MHz Crystal
Frequency:3.6864MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±50ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):200 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SOJ, 3.60mm pitch
Size / Dimension:0.492" L x 0.180" W (12.50mm x 4.60mm)
Height:0.146" (3.70mm)