 All Product > other > EPSON  (MA-505 24.0000M-C0:ROHS)
EPSON MA-505 24.0000M-C0:ROHS
PartNo:
MA-505 24.0000M-C0:ROHS
Manufacturers: EPSON
Qty: 5866
Request Qty:
Description: CRYSTAL 24MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:Tape & Reel (TR) Alternate Packaging
Series:ABM7
Type:MHz Crystal
Frequency:12MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±20ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD
Size / Dimension:0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Height:0.055" (1.40mm)