 All Product > other > EPSON  (MA-505 44.9000M-C0)
EPSON MA-505 44.9000M-C0
PartNo:
MA-505 44.9000M-C0
Manufacturers: EPSON
Qty: 5500
Request Qty:
Description: CRYSTAL 44.9MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:Tape & Reel (TR) Alternate Packaging
Series:CX5032GB, Kyocera
Type:MHz Crystal
Frequency:12MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±50ppm
Load Capacitance:12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):150 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height:0.047" (1.20mm)