 All Product > other > EPSON  (MA-506 25.1750M-C0)
EPSON MA-506 25.1750M-C0
PartNo:
MA-506 25.1750M-C0
Manufacturers: EPSON
Qty: 5500
Request Qty:
Description: CRYSTAL 25.175MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:Tape & Reel (TR) Alternate Packaging
Series:406
Type:MHz Crystal
Frequency:10.245MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:13pF
ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Height:0.047" (1.20mm)