 All Product > other > EPSON  (FA-20H 32.0000MF20X-K3)
EPSON FA-20H 32.0000MF20X-K3
PartNo:
FA-20H 32.0000MF20X-K3
Manufacturers: EPSON
Qty: 5461
Request Qty:
Description: CRYSTAL 32MHZ 10PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:MA-506
Type:MHz Crystal
Frequency:12MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±50ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SOJ, 2.60mm pitch
Size / Dimension:0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Height:0.181" (4.60mm)