 All Product > other > EPSON  (MA-505 29.4912M-C0:(30T))
EPSON MA-505 29.4912M-C0:(30T)
PartNo:
MA-505 29.4912M-C0:(30T)
Manufacturers: EPSON
Qty: 5000
Request Qty:
Description: CRYSTAL 29.4912MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:Tape & Reel (TR) Alternate Packaging
Series:CM519
Type:kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency:32.768kHz
Frequency Stability:-
Frequency Tolerance:±10ppm
Load Capacitance:12.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance):70 kOhm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD
Size / Dimension:0.190" L x 0.070" W (4.90mm x 1.80mm)
Height:0.039" (1.00mm)