 All Product > other > EPSON  (MA-506 44.9000M-C0)
EPSON MA-506 44.9000M-C0
PartNo:
MA-506 44.9000M-C0
Manufacturers: EPSON
Qty: 5000
Request Qty:
Description: CRYSTAL 44.9MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:Tape & Reel (TR) Alternate Packaging
Series:ECX-12
Type:kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency:32.768kHz
Frequency Stability:-
Frequency Tolerance:±20ppm
Load Capacitance:9pF
ESR (Equivalent Series Resistance):90 kOhm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD
Size / Dimension:0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height:0.024" (0.60mm)