 All Product > other > EPSON  (MA-505 25.1750M-C0)
EPSON MA-505 25.1750M-C0
PartNo:
MA-505 25.1750M-C0
Manufacturers: EPSON
Qty: 3500
Request Qty:
Description: CRYSTAL 25.175MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:ABLS
Type:MHz Crystal
Frequency:18.432MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±20ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):40 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:HC49/US
Size / Dimension:0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Height:0.165" (4.20mm)