 All Product > other > EPSON  (MA-505 24.5760M-C0:ROHS)
EPSON MA-505 24.5760M-C0:ROHS
PartNo:
MA-505 24.5760M-C0:ROHS
Manufacturers: EPSON
Qty: 3093
Request Qty:
Description: CRYSTAL 24.576MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:MA-505
Type:MHz Crystal
Frequency:24.576MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±50ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):40 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SOJ, 2.60mm pitch
Size / Dimension:0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Height:0.181" (4.60mm)