 All Product > other > EPSON  (MA-505 30.0000M-C0)
EPSON MA-505 30.0000M-C0
PartNo:
MA-505 30.0000M-C0
Manufacturers: EPSON
Qty: 3000
Request Qty:
Description: CRYSTAL 30MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:CSM-7
Type:MHz Crystal
Frequency:6.7458MHz
Frequency Stability:±100ppm
Frequency Tolerance:±50ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):70 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:HC49/US
Size / Dimension:0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Height:0.169" (4.30mm)