 All Product > other > EPSON  (MA-406 25.0000M-G3:ROHS)
EPSON MA-406 25.0000M-G3:ROHS
PartNo:
MA-406 25.0000M-G3:ROHS
Manufacturers: EPSON
Qty: 2900
Request Qty:
Description: CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:CX3225GB, Kyocera
Type:MHz Crystal
Frequency:48MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±20ppm
Load Capacitance:8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height:0.035" (0.90mm)