 All Product > other > EPSON  (MA-505 9.8304M-C0:ROHS)
EPSON MA-505 9.8304M-C0:ROHS
PartNo:
MA-505 9.8304M-C0:ROHS
Manufacturers: EPSON
Qty: 2620
Request Qty:
Description: CRYSTAL 9.8304MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:Tape & Reel (TR) Alternate Packaging
Series:ABM2
Type:MHz Crystal
Frequency:26MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD
Size / Dimension:0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm)
Height:0.063" (1.60mm)