 All Product > other > EPSON  (MA-505 25.0000M-C0:ROHS)
EPSON MA-505 25.0000M-C0:ROHS
PartNo:
MA-505 25.0000M-C0:ROHS
Manufacturers: EPSON
Qty: 2519
Request Qty:
Description: CRYSTAL 25MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:ABS25
Type:kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency:60kHz
Frequency Stability:-
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:12.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 kOhm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SOJ, 5.50mm pitch
Size / Dimension:0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Height:0.098" (2.50mm)