 All Product > other > EPSON  (MA-505 14.7456M-C0:ROHS)
EPSON MA-505 14.7456M-C0:ROHS
PartNo:
MA-505 14.7456M-C0:ROHS
Manufacturers: EPSON
Qty: 2495
Request Qty:
Description: CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:8Z
Type:MHz Crystal
Frequency:16.66667MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height:0.022" (0.55mm)