 All Product > other > EPSON  (C-2 32.0000K-P:PBFREE)
EPSON C-2 32.0000K-P:PBFREE
PartNo:
C-2 32.0000K-P:PBFREE
Manufacturers: EPSON
Qty: 2469
Request Qty:
Description: CRYSTAL 32KHZ 11PF THRU
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:CX3225GB, Kyocera
Type:MHz Crystal
Frequency:10MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±20ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):300 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height:0.035" (0.90mm)