 All Product > other > EPSON  (MA-506 6.1440M-C0:ROHS)
EPSON MA-506 6.1440M-C0:ROHS
PartNo:
MA-506 6.1440M-C0:ROHS
Manufacturers: EPSON
Qty: 2325
Request Qty:
Description: CRYSTAL 6.144MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:402
Type:MHz Crystal
Frequency:25MHz
Frequency Stability:±15ppm
Frequency Tolerance:±10ppm
Load Capacitance:10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):200 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height:0.022" (0.55mm)