 All Product > other > EPSON  (MA-506 4.9152M-C0:ROHS)
EPSON MA-506 4.9152M-C0:ROHS
PartNo:
MA-506 4.9152M-C0:ROHS
Manufacturers: EPSON
Qty: 2226
Request Qty:
Description: CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:ECX-53BQ, Automotive
Type:MHz Crystal
Frequency:14.31818MHz
Frequency Stability:±100ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):80 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Ratings:AEC-Q200
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height:0.033" (0.85mm)