 All Product > other > EPSON  (MA-506 12.2880M-C0:ROHS)
EPSON MA-506 12.2880M-C0:ROHS
PartNo:
MA-506 12.2880M-C0:ROHS
Manufacturers: EPSON
Qty: 2041
Request Qty:
Description: CRYSTAL 12.288MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:CSM1
Type:MHz Crystal
Frequency:18MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-10°C ~ 60°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:HC-49S
Size / Dimension:0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Height:0.169" (4.30mm)