 All Product > other > EPSON  (MA-506 16.2570M-C0)
EPSON MA-506 16.2570M-C0
PartNo:
MA-506 16.2570M-C0
Manufacturers: EPSON
Qty: 2000
Request Qty:
Description: CRYSTAL 16.257MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:405
Type:MHz Crystal
Frequency:18.432MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height:0.039" (1.00mm)