 All Product > other > EPSON  (MA-506 28.6360M-C0:(30T):ROHS)
EPSON MA-506 28.6360M-C0:(30T):ROHS
PartNo:
MA-506 28.6360M-C0:(30T):ROHS
Manufacturers: EPSON
Qty: 2000
Request Qty:
Description: CRYSTAL 28.636MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:CSM-7X
Type:MHz Crystal
Frequency:24.576MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):30 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:HC49/US
Size / Dimension:0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Height:0.169" (4.30mm)