 All Product > other > Seiko Instruments  (VT200F-12.5PF20PPM)
Seiko Instruments VT200F-12.5PF20PPM
PartNo:
VT200F-12.5PF20PPM
Manufacturers: Seiko Instruments
Qty: 1548
Request Qty:
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:CM309S
Type:MHz Crystal
Frequency:27MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-10°C ~ 60°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SOJ, 9.40mm pitch
Size / Dimension:0.488" L x 0.173" W (12.40mm x 4.40mm)
Height:0.146" (3.70mm)