 All Product > other > EPSON  (SG-310SCF 25.0000MB3)
EPSON SG-310SCF 25.0000MB3
PartNo:
SG-310SCF 25.0000MB3
Manufacturers: EPSON
Qty: 15423
Request Qty:
Description: OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:SG-310
Type:XO (Standard)
Frequency:25MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max):3.5mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height:0.047" (1.20mm)