 All Product > other > EPSON  (EG-2102CA 106.2500M-PGPNL3)
EPSON EG-2102CA 106.2500M-PGPNL3
PartNo:
EG-2102CA 106.2500M-PGPNL3
Manufacturers: EPSON
Qty: 1138
Request Qty:
Description: OSC SO 106.25MHZ LVPECL SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:EG-2102CA
Type:SO (SAW)
Frequency:106.25MHz
Function:Tri-State (Output Enable)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max):100mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height:0.055" (1.40mm)