 All Product > other > EPSON  (EG-2121CA 125.0000M-LHPAB)
EPSON EG-2121CA 125.0000M-LHPAB
PartNo:
EG-2121CA 125.0000M-LHPAB
Manufacturers: EPSON
Qty: 931
Request Qty:
Description: OSC SO 125.000MHZ LVDS SMD
Product Information:
Packaging:Tube
Series:EG-2121CA
Type:SO (SAW)
Frequency:125MHz
Function:Tri-State (Output Enable)
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±100ppm
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max):30mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height:0.055" (1.40mm)