 All Product > other > EPSON  (XG-1000CA 106.2500M-CBL3)
EPSON XG-1000CA 106.2500M-CBL3
PartNo:
XG-1000CA 106.2500M-CBL3
Manufacturers: EPSON
Qty: 900
Request Qty:
Description: OSC SO 106.25MHZ CMOS SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:XG-1000CA
Type:SO (SAW)
Frequency:106.25MHz
Function:Tri-State (Output Enable)
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Current - Supply (Max):35mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height:0.055" (1.40mm)