Connor-Winfield (CWX823-024.0M)
PartNo:
CWX823-024.0M
Manufacturers:
Connor-Winfield
Qty:
726
Request Qty:
Description:
OSC XO 24.000MHZ LVCMOS SMD
Frequency:
24MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max):
30mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height:
0.051" (1.30mm)