Connor-Winfield (M100F-020.0M)
PartNo:
M100F-020.0M
Qty:
527
Request Qty:
Description:
OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD
Type:
TCXO
Frequency:
20MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max):
3.3mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height:
0.083" (2.10mm)