 All Product > other > SiTIME  (SIT9121AC-1CF-33E100.300000X)
SiTIME SIT9121AC-1CF-33E100.300000X
PartNo:
SIT9121AC-1CF-33E100.300000X
Manufacturers: SiTIME
Qty: 249
Request Qty:
Description: OSC MEMS 100.30MHZ LVPECL SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:SiT9121
Type:MEMS (Silicon)
Frequency:100.3MHz
Function:Tri-State (Output Enable)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±10ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max):69mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height:0.031" (0.80mm)