 All Product > other > SiTIME  (SIT8008AI-22-33S-14.318180G)
SiTIME SIT8008AI-22-33S-14.318180G
PartNo:
SIT8008AI-22-33S-14.318180G
Manufacturers: SiTIME
Qty: 247
Request Qty:
Description: OSC MEMS 14.31818MHZ SMD
Type:MEMS (Silicon)
Frequency:14.31818MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max):4.5mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height:0.031" (0.80mm)