 All Product > other > Connor-Winfield  (P213-125.0M)
Connor-Winfield P213-125.0M
PartNo:
P213-125.0M
Manufacturers: Connor-Winfield
Qty: 230
Request Qty:
Description: OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD
Product Information:
Packaging:Cut Strip
Series:P
Type:XO (Standard)
Frequency:125MHz
Function:Tri-State (Output Enable)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max):90mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height:0.059" (1.50mm)