 All Product > other > Connor-Winfield  (P123-156.25M)
Connor-Winfield P123-156.25M
PartNo:
P123-156.25M
Manufacturers: Connor-Winfield
Qty: 174
Request Qty:
Description: OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD
Type:XO (Standard)
Frequency:156.25MHz
Function:Tri-State (Output Enable)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max):90mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height:0.059" (1.50mm)