Connor-Winfield (P223-125.0M)
PartNo:
P223-125.0M
Qty:
158
Request Qty:
Description:
OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD
Frequency:
125MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max):
90mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height:
0.059" (1.50mm)