 All Product > other > SiTIME  (SIT8009AI-71-XXX-000.FP000)
SiTIME SIT8009AI-71-XXX-000.FP000
PartNo:
SIT8009AI-71-XXX-000.FP000
Manufacturers: SiTIME
Qty: 250
Request Qty:
Description: OSC PROGRAMMABLE 2016
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:VG7050ECN
Type:Blank (User Must Program)
Available Frequency Range:50MHz ~ 800MHz
Function:Tri-State (Output Enable)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):90mA
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:10-SMD, No Lead (QFN, LCC)
Height:0.067" (1.70mm)
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)