 All Product > other > SiTIME  (SIT8009AI-31-XXX-000.FP000)
SiTIME SIT8009AI-31-XXX-000.FP000
PartNo:
SIT8009AI-31-XXX-000.FP000
Manufacturers: SiTIME
Qty: 250
Request Qty:
Description: OSC PROGRAMMABLE 5032
Product Information:
Packaging:Bulk
Series:SiT8009
Type:Blank (User Must Program)
Available Frequency Range:115MHz ~ 137MHz
Function:Standby, Tri-State
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:1.8V, 2.5V, 2.8V, 3V, 3.3V
Frequency Stability:±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):7.5mA
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Height:0.031" (0.80mm)
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)