 All Product > other > SiTIME  (SIT8209AI-31-XXX-000.FP0000)
SiTIME SIT8209AI-31-XXX-000.FP0000
PartNo:
SIT8209AI-31-XXX-000.FP0000
Manufacturers: SiTIME
Qty: 240
Request Qty:
Description: OSC PROGRAMMABLE 5032
Product Information:
Packaging:Bulk
Series:SiT9122
Type:Blank (User Must Program)
Available Frequency Range:220MHz ~ 625MHz
Function:Standby, Tri-State
Output:LVDS, LVPECL
Voltage - Supply:2.5V, 3.3V
Frequency Stability:±10ppm, ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Height:0.031" (0.80mm)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)