 All Product > Switches > Rotary Switches > Grayhill  (94HAB16RAT)
Grayhill 94HAB16RAT
PartNo:
94HAB16RAT
Manufacturers: Grayhill
Qty: 459
Request Qty:
Description: Coded Rotary Switches Rotary DIP Switch Flush actuator 16Pos
RoHS:Details
Number of Positions:16
Output Code:Hexadecimal
MA05L1NCQD
Rotary Switches SP 5 Shaft PC Pins .25A 125VAC 28VDC
19101-04UL
19101-04UL
Rotary Switches Rotary Switch Faston Terminals 4 Pos UL
Rotary Switches Rotary Switch Solder Terminals 4 Pos UL
CK1061
CK1061
Rotary Switches 3POL 4POS PCB
Rotary Switches CONT ROT 1POL 12POS 6.35X38MM