 All Product > other > Linx Technologies  (ANT-403-SP)
Linx Technologies ANT-403-SP
PartNo:
ANT-403-SP
Manufacturers: Linx Technologies
Qty: 540
Request Qty:
Description: Antennas SMD Planar Ant. 403MHz
RoHS:Details
Technology Type:Planar Antenna
Frequency:403 MHz
Bandwidth:5 MHz
Dimensions:1.1 in L x 0.54 in W x 0.06 in H