 All Product > other > Linx Technologies  (ANT-418-CW-RAH)
Linx Technologies ANT-418-CW-RAH
PartNo:
ANT-418-CW-RAH
Manufacturers: Linx Technologies
Qty: 136
Request Qty:
Description: Antennas RPSMA RAng Reducd Ht 1/4 Wave Whip 418MHz
RoHS:Details
Technology Type:1/4 Wave Whip Antenna
Frequency:418 MHz
Bandwidth:15 MHz
Dimensions:1.85 in H