 All Product > other > Linx Technologies  (ANT-418-MHW-RPS-S)
Linx Technologies ANT-418-MHW-RPS-S
PartNo:
ANT-418-MHW-RPS-S
Manufacturers: Linx Technologies
Qty: 100
Request Qty:
Description: Antennas 418MHz MHW Dipole RPSMA, 79"" Cable
RoHS:Details
Technology Type:1/4 Wave Dipole Antenna
Frequency:418 MHz
Bandwidth:20 MHz
Dimensions:6.73 in L x 0.35 in W x 0.69 in H