 All Product > other > Linx Technologies  (ANT-433-PW-LP)
Linx Technologies ANT-433-PW-LP
PartNo:
ANT-433-PW-LP
Manufacturers: Linx Technologies
Qty: 2978
Request Qty:
Description: Antennas Perm Mnt Reducd Ht 1/4 Wave Whip 433MHz
RoHS:Details
Technology Type:1/4 Wave Whip Antenna
Frequency:433 MHz
Bandwidth:12 MHz
Dimensions:1.99 in H