 All Product > other > Linx Technologies  (ANT-868-CHP-B)
Linx Technologies ANT-868-CHP-B
PartNo:
ANT-868-CHP-B
Manufacturers: Linx Technologies
Qty: 695
Request Qty:
Description: Antennas 868MHz Chip Ant.
RoHS:Details
Technology Type:Bluetooth
Frequency:868 MHz
Bandwidth:180 MHz
Dimensions:0.63 in L x 0.12 in W x 0.07 in H